Google

 E-Bültenlerimiz

KATALOGLARIMIZ

dokuman


Kurumsal kataloglarımızı
görmek için tıklayınız

Ferro Döküm Yılbaşı Yemeği’nde Buluştuk

Ferro Döküm çalışanları, Ferro Döküm ve Efesan Grup firmalarının yöneticilerinin de katıldığı geleneksel yılbaşı yemeğinde buluştu.

Tuzla Adli Restaurant’ta gerçekleştirilen yılbaşı programı, Türk Metal Sendikası İşyeri Baş Temsilcisi Esat Alan’ın konuşması ile başladı. Adli Restaurant’ın eşsiz deniz manzarası eşliğinde ve 400 kişinin katılımıyla gerçekleşen yemeğe Efesan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Efe, Efesan Grup Yönetim Kurulu Üyeleri Serap Kalaylı, Turan Efe, Türk Metal Sendikası Genel Sekreteri Yücel Yücel ve Şube Başkanı Bilal Uca da iştirak etti.

Programın devamında Efesan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Efe yöneticilere, çalışanlara ve misafirlere hoş geldiniz konuşması yaptı. Ferro Döküm’ün geçen yıllara oranla üretim kapasitesinin artışından ve sektördeki yerinden bahseden Kadir Efe, bunun için emeği geçen çalışan ve yöneticilere teşekkür ederken, ebedi hayata intikal eden, kurucu, yönetici ve çalışanları da rahmetle andı. EfesanPort  Lojistik Merkezi, Ömerli Projesi yatırımlarından bahseden  Sayın Kadir Efe, STI ve FRR markalarının gelişimindeki memnuniyeti dile getirdi, insan kaynakları alanındaki gelişmelere değinirken, çalışan memnuniyeti anketi ve performans değerlendirmesi çalışmalarının başlatılacağını belirtti, kurumsal iletişim konusundaki gelişmelere, yeni kurumsal web sitelerine ve kurumsal kimlik çalışmalarına vurgu yaparken bilgi teknolojileri alanında SAP sisteminin getireceği gelişmelerden de bahsetti. Yapılan organizasyonların  ve birlikte olmanın önemine dikkat çeken Kadir Efe, Türk Metal Sendikası Yetkilileri’ne de ayrıca teşekkür etti. İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Birimi’nin kendisine takdim ettiği çiçeği Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sayın Serap Kalaylı’ya elleriyle veren Kadir Efe kendisine de şükranlarını iletti.

Efesan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Efe’den sonra kürsüye Türk Metal Sendikası Genel Sekreteri Sayın Yücel Yücel geldi. 42 yıllık bir firma da böylesine coşkun bir topluluğu bir arada görmekten memnuniyet duyduğunu ifade eden Yücel Yücel, böyle köklü bir firmada uzun yıllardır çalışıp emekli olanların da  şanslı olduğunu vurguladı. Kendisinden sonra konuşma alan Ferro Döküm Genel Müdürü Mustafa Mahmutçavuşoğlu  acısıyla, tatlısıyla 2013 yılını uğurlarken, 2014 yılına merhaba denilen bu saatlerde bir arada olmaktan ve Ferro Döküm’ün geldiği noktanın öneminden bahsetti.  Disa yatırımının başladığını ve 2014 yılı içerisinde bu tesisin üretime geçeceğini belirten Sayın Mustafa Mahmutçavuşoğlu çalışan ve yöneticilere teşekkür ederken, Efesan Grup Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu Üyeleri, Grup Yöneticileri ve Türk Metal Sendikası Yetkilileri ile birlikte Ferro Döküm’den emekli olan çalışanların hediyelerini verdi ve ismi geçen yönetici ve yetkililer ile katılımcılar için gerçekleştirilen hediye çekilişine iştirak etti.

2014 yılının güzel dilekler ile karşılandığı gecede Ferro Döküm çalışanlarının keyifleri, söylenen şarkılar ve oynanan oyunlar ile yüzlerine yansıdı.