Google

 E-Bültenlerimiz

KATALOGLARIMIZ

dokuman


Kurumsal kataloglarımızı
görmek için tıklayınız

Efesan Demir, FRR Markası ile RollExpo Fuarı'nda Boy Gösterdi

Efesan Demir, 20 - 22 Şubat 2014 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen RollExpo Fuarı'nda, FRR markasıyla kendini gösterdi.

Efesan Demir, kaliteli ürün, kaliteli hizmet anlayışı, güçlü döküm yapısı ve kataforez boya uygulaması ile ürettiği FRR rulman yatakları markasıyla katılım sağladığı fuarda ilgi odağı oldu. Yabancı katılımcıların ağırlıkta olduğu standımıza basının ve Efesan Grup yönetiminin de ilgisi yüksekti. Rulman yataklarının teşhir edildiği stantta, ürünlere yoğun talep vardı.

Efesan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Kadir Efe, Efesan Grup Genel Koordinatörü Sn. Tevabil Üstündağ, Efesan Grup Genel Koordinatör Yardımcısı Sn. H. Sadun Gülbahar, Şesan Yedek Parça Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Şeref Karakaş, Ferro Döküm Genel Müdürü Sn. Mustafa Mahmutçavuşoğlu ve Grup firma yöneticileri de katılımlarıyla FRR standını onurlandırdılar.

Fuar TV, Efesan Demir ve FRR ürünlerine ait detaylı bilgi almak için, Ürün Sorumlusu Yüksel Yılmaz ile bir röportaj gerçekleştirdi.

Ortam