Google

 E-Bültenlerimiz

KATALOGLARIMIZ

dokuman


Kurumsal kataloglarımızı
görmek için tıklayınız

Yeni Filmler Salonlara Ses Getiriyor

300: Bir İmparatorluğun YükselişiVizyon Tarihi: 7 Mart 2014 (1s 42dk)
Yönetmen: Noam Murro
Oyuncular: Sullivan Stapleton, Eva Green, Lena Headey
Tür: Aksiyon , Fantastik , Epik
Ülke: ABD

Özet & detaylar

Kral Leonidas ve koruması Thermopylae'nin dar kanyonlarında büyük bir Pers ordusunu uzaklaştırmayı başarmış, aynı zamanda general Themistocles de Pers'leri püskürtmek için askerlerini  bir araya toplamaya çalışmaktadır. Xerxes, Yunan başkenti Atina'yı ele geçirir.Kanlı bir savaşa giren Themistocles bu arada çok özel bir düşmanla karşı karşıyadır: Artemisia. Artemisia, acımasız ve entrikacı bir Pers ordusu lideridir ve Yunanlılara olan öfkesi onu daha bile tehlikeli hale getirmektedir. Themistocles'in bu savaşı kazanmak için eski rakipleriyle bir araya gelmek zorundadır. O rakipler de Sparta'lı savaşçılardan başkaları değildir.

www.beyazperde.com/filmler/film-181022/

Mavi Ring

Vizyon Tarihi: 21 Mart 2014 (1s 27dk)
Yönetmen: Ömer Leventoğlu
Oyuncular: Ezgi Çelik, Nazmi Kırık, Kemal Ulusoy
Tür: Dram
Ülke: Türkiye

Özet & detaylar

Eskişehir Devlet Hastanesi'nde uzman doktor olarak çalışan Pınar, bir gece yarısı başhekimlikten aldığı bir görevle, daha önce görmediği bir yere gönderilir. Daha önce hiç dikkat etmediği bir bölge olan bu yer bir hapishanedir. Bu büyük hapishanede, muhalefet yapmakta olan örgütlerin önemli siyasi tutukluları bulunmaktadır ve bu tutuklular hapishane yönetimini ve adalet sistemini protesto etmek için açlık grevine başlayalı bir ay olmuştur. Hapishane yöneticileri ve bakanlık üyeleri ise tutukluları sevk edip hapishaneyi kapatarak olayı örtbas etmenin peşindedir ve Doktor Pınar'ın hapishaneye çağırıldığı gün tutuklular sevk araçlarına doluşturulmuştur bile. Pınar'dan beklenen şey ise olayı örtbas etmeleri için kullanacakları bir doktor imzasıdır. 

www.beyazperde.com/filmler/film-199675/

SoğukVizyon Tarihi: 21 Mart 2014 (1s 45dk)
Yönetmen: Uğur Yücel
Oyuncular: Cenk Medet Alibeyoğlu, Ahmet Rıfat Sungar, Şebnem Bozoklu
Tür: Dram
Ülke: Türkiye

Özet & detaylar

Kış mevsimi yaklaştığında karla kaplanan ve dış dünyayla iletişimini kaybeden bir Kars kasabasında geçen hikayede, bir demiryolu çalışanı olan Balabey'in yaşamından bir kesite tanık oluyoruz. Evli olan ve vaktinin çoğunu çalışarak geçiren Balabey, arkadaşlarıyla pavyona gittiği bir gece hayatını beklenmedik bir şekilde değiştirecektir. Zamanında Rusya'dan Kars'a gelen ve bu pavyonda çalışan üç kız kardeşle karşılaşan Balabey, geceyi küçükleri Irina ile geçirecektir. Balabey, bu gece boyunca Irina ile arasına kesin bir mesafe koyacak olsa da duygusal olarak Irina'nın etkisinden kurtulamayacaktır.

www.beyazperde.com/filmler/film-217668/

Hazine Avcıları

Vizyon Tarihi: 21 Mart 2014 (1s 58dk)
Yönetmen: George Clooney
Oyuncular: George Clooney, Matt Damon, Bill Murray devamı...
Tür :Tarihi , Macera , Savaş filmi
Ülke : ABD , Almanya

Özet & detaylar

Bir romandan beyazperdeye uyarlanan filmde, bir grup tarihçi ve sanat uzmanın bir araya gelmesiyle oluşan ekip, Naziler tarafından ele geçirilen ve her an yok olma tehlikesiyle karşı karşıya olan önemli sanat eserlerini kurtarmaya çalışacak.

www.beyazperde.com/filmler/film-201434/

Kaynak: www.beyazperde.com