Google

 E-Bültenlerimiz

KATALOGLARIMIZ

dokuman


Kurumsal kataloglarımızı
görmek için tıklayınız

Ferro Döküm Hannover Messe 2014 Fuarı’nda Boy Gösterdi

Ferro Döküm, 07 – 11 Nisan 2014 tarihleri arasında Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenen, ana teması lale olan Hannover Messe 2014 Fuarı’nda boy gösterdi.

Dünyanın en prestijli fuarlarından biri olarak gösterilen Hannover Messe Fuarı’nın bu seneki fuar ortağı Hollanda’ydı. Fuarın ilk günü, Almanya Başbakanı Angela Merkel ile Hollanda Başbakanı, Marl Rutte, yapmış oldukları konuşmalar sonrasında fuarın açılışını birlikte gerçekleştirdi. 69 ülkenin katılım gösterdiği fuarda 4.872 firma stant kurdu. Türkiye’nin, Almanya, Çin, İtalya ve Hollanda’dan sonra en büyük 5. katılımcı olduğu gözlendi.

Farklı sektörlerinden katılım gösteren Türk firmalarına ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği görüldü. Bulgaristan – Romanya - Pakistan’dan gelen katılımcılar fuara ayrı bir renk kattı. Hindistan’dan ise katılımın önceki senelere göre çok düşük olması dikkat çekti. Fuar geneline bakıldığında, otomasyon alanındaki yeniliklerin ve bu yeniliklere stantlarında yer veren firmaların ilgi çektiği dikkatlerden kaçmadı.

Ferro Döküm Pazarlama ve Satış Müdürü Saygun Musaoğlu, bir önceki seneye kıyasla Ferro Döküm stantlarına ilginin çok daha yoğun olduğu belirtti.

Ferro Döküm’ün müşterileri ve ziyaretçileri ile ileriye yönelik projeler için pazar durumu hakkında görüşmeler yaptıklarını ifade eden Musaoğlu, Ferro Döküm stantını ziyaret eden yeni firmalara da Efesan Grup’un tanıtımını yaptıklarını, bu firmalarla ortak işbirliği yapabilmenin imkanları değerlendirdiklerini söyledi.