Google

 E-Bültenlerimiz

KATALOGLARIMIZ

dokuman


Kurumsal kataloglarımızı
görmek için tıklayınız

Efesan Grup Ailesi IV. Geleneksel Efesan Grup Çocuk Şenliği’nde Buluştu

Kurumsal İletişim Birimi kurum içi etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen, Grup İnsan Kaynakları ile Ferro Döküm’ün de destek verdiği IV. Geleneksel Efesan Grup Çocuk Şenliği, her yıl olduğu gibi bu yıl da yine büyük bir coşkuyla karşılandı.

Ferro Döküm fabrika bahçesinde düzenlenen ve katılımın her geçen yıl arttığı şenlikte, çocuklar, animatörler, şişme maskotlar, balon şekillendiren, yüz boyayan, pamuk prenses ve palyaço kıyafetli ağabey ve ablaları ile oyunlar oynadılar. Çocuklar, program sunucusu ile şarkı ve şiirler söylediler.

Şişme kaydırak ve top havuzunda gönüllerince oynayan çocuklar, aileleri ile birlikte alanda bulunan popcorn ve pamuk şekeri makinelerinden mısır patlağı ve pamuk şekeri yiyerek coşkularını katladılar.

Öğleden sonra, resim ve kompozisyon yarışması kazananlarının açıklandığını ödül törenine katılan çocuklar, heyecanla neticeleri beklediler.

Konuşması ile 23 Nisan’ın tarihsel süreciyle günün anlamı ve önemini vurgulayan Efesan Grup Genel Koordinatör Yardımcısı Sadun Gülbahar; konuşmasında, çocuklarımızın Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü daha iyi anlamaları gerektiğinden, Cumhuriyet’in kuruluşundan, millet egemenliğinden ve milli iradeden bahsetti. Sadun Gülbahar, organizasyonun, geleceğin yetişkinlerine katkıda bulunması arzusunda olduğunu söyledi ve bu vesile ile Sayın Süleyman Efe ile Sayın Turgut Efe’yi rahmet ile anarak, ödül töreninin açılışını gerçekleştirdi.

Ferro Döküm Genel Müdürü Mustafa Mahmutçavuşoğlu, programa katılan çocuklar ve aileleriyle yakından ilgilendi.

Efesan Grup yöneticilerinin de ödül verdiği IV. Geleneksel Efesan Grup Şenliği’nde, çocukların yüzlerine yansıyan mutluluk görülmeye değerdi.

IV. GELENEKSEL EFESAN GRUP ÇOCUK ŞENLİĞİ RESİM VE KOMPOZİSYON YARIŞMASI KAZANANLARI

6-8 yaş grubu resim yarışması kazananları; Ceylin Benli, Beyza Nida Yoldaş / Nermin Akdemir, Kevser Akdemir
9-10 yaş grubu resim yarışması kazananları; İrem Karayel, İbrahim Batuhan Karabıyık, Demet Özdemir
10-13 yaş grubu resim yarışması kazananları; Tuğçe Koç, Bilal Enes Gül / Burak Akıncı, Emre Uçar / Hüseyin Hamza Sarmısak
8-10 yaş grubu kompozisyon yarışması kazananları; İsmail Akdemir, Fulya Harmanbaşı, Onur Yıldırım
11-13 yaş grubu kompozisyon yarışması kazananları; Sefa Öz, Cengizhan Sarmısak, Suna Dinç