Google

 E-Bültenlerimiz

KATALOGLARIMIZ

dokuman


Kurumsal kataloglarımızı
görmek için tıklayınız

Şesan’da Gerçekleştirilen Motivasyon Toplantısı’nda Bir Araya Geldik

Efesan Grup, 2014 Yılı Haziran ayında Şesan Yedek Parça’nın tüm hisse ve haklarını satın alarak büyümesini sürdürdü.

11 Haziran 2014 günü, Efesan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Efe, kurum çalışanlarına yönelik bir motivasyon konuşması gerçekleştirdi.

Grup Yöneticileri’nin ve Şesan çalışanlarının katılım gösterdiği toplantıda yaptığı konuşmada Kadir Efe, tüm emeği geçenlere teşekkür edip, bir “Aile” olunduğu konusuna vurgu yaparak; ekip ruhuyla Şesan’ın daha da ileriye götürülebileceğinin altını çizdi.

Çalışanlar arasında fark gözetilmediğini belirten Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Efe, takım ruhu ve aidiyet duygusuyla alın terinin harmanlanmasının, başarıyı artırmada etkili olacağını vurguladı.

Çalışanlarla yakından ilgilenen Kadir Efe, saygı, sevgi ve çalışma disipliniyle aşılamayacak engel yoktur diyerek; insanın, iletişimin ve birbirine güvenin önemine dikkat çekti.

37 yıllık iş gücü, direnç ve sabır ile bu zamana kadar getirilen başarıyı, yine bir aile olarak Efesan Grup bünyesinde devam ettireceklerine dair inancının tam olduğunu söyleyen Kadir Efe; hedefin talaşlı imalat sektöründe ilk beşe girmek olduğunu ifade etti.

Kadir Efe, Efesan Grup kurum kültürünün temel kavramlarından olan “sürdürülebilirlik”, “büyüme” ve “güven” değerlerini “çalışan ve müşteri odaklılık”, “üretim ve kalite”, “teknoloji ve inovasyon” öğeleri ile pekiştirerek ve bu değerleri hep birlikte daha da ileriye taşımak adına, Şesan olarak ülke ekonomisine daha fazla katma değer sağlanacağının da altını çizdi.

Konuşmasının ardından soruları yanıtlayan Kadir Efe, kürsüyü Türk Metal Sendikası Şube Başkanı Bilal Uca’ya teslim etti.

Bilal Uca, Şesan’ın satın alınması hususunda iyi dileklerini belirterek, başarının artması temennisinde bulundu.