Google

 E-Bültenlerimiz

KATALOGLARIMIZ

dokuman


Kurumsal kataloglarımızı
görmek için tıklayınız

EfesanPort Limanı Tavşancıl / Cumhuriyet Meydanı’ndaki İftar Etkinliği’ndeydi

Bir ay boyunca, Dilovası Belediyesi’nin tüm mahallelerinde gerçekleştirilecek olan ‘Ramazan İftar Etkinlikleri’nde Tavşancıl / Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen etkinliği EfesanPort Limanı üstlendi.

Başkan  Ali Toltar, açılışta yaptığı konuşmasında, "Ramazan’ın bereketli atmosferini teneffüs ederek, aynı zamanda kendimizi muhasebe etmek suretiyle, eksiklerimizi, hatalarımızı görme, değerlendirme imkanı bulacağımızı umuyorum. Ramazan’ın, ülkemiz, milletimiz, bölgemiz ve Dilovamız ile, tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyor, aramızda bulunan, başta Efesan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Efe’ye, EfesanPort  Limanı yöneticileri Hakan Sübay ve Adnan Sak Bey’lere etkinliğimize göstermiş oldukları katkıdan dolayı teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

İftar için düzenlenen masaları Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Dilovası Kaymakamı Hulusi Şahin ile birlikte gezen Efesan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Efe ve EfesanPort Liman İşletme Müdürü Hakan Sübay bölge halkını selamlayarak, onlar ile çay içip sohbet etti.