Google

 E-Bültenlerimiz

KATALOGLARIMIZ

dokuman


Kurumsal kataloglarımızı
görmek için tıklayınız

Ferro Döküm İftar Yemeği’nde Buluştuk

17 Temmuz 2014 günü tüm Ferro Döküm çalışanlarının ve Efesan Grup Yönetimi'nin katılım sağladığı Ramazan Organizasyonu büyük bir coşku içerisinde geçti. Ferro Döküm fabrika binasında gerçekleşen etkinlikte, iftar yemeğine eşlik eden fasıl ekibi, Türk Sanat müziği ile dinleyenlerini büyülerken; Demir Hindi Şerbetçisi, Osmanlı Macunu Katibi ve Lokum Güzeli, sundukları geleneksel yiyecek ve içeceklerle 300 kişinin damaklarını tatlandırdı.

Şenlik havasında geçen Ramazan etkinliğinde, Efesan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Efe, masaları dolaşarak tüm çalışanlarla el sıkıştı. Organizasyonun ilerleyen dakikalarında kısa bir konuşma yapan Kadir Efe; Ferro Döküm ekibiyle çalışmaktan memnun olduğunu ifade ederek, bu tarz etkinliklerin birlik ve beraberlik duygusunu kuvvetlendirdiğini ve aile olmanın bilincini arttırdığını söyledi. Efesan Grup Yönetim Kurulu Başkanı, Ramazan ayı vesilesiyle, vefat eden Süleyman Efe ve Turgut Efe’yi rahmetle anarken, yaşayanlara da sıhhat temennisinde bulundu.

Etkinlik akşamının bir başka güzelliği ise, Efesan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Efe’nin konuşmasında belirttiği üzere, Ferro Döküm’ün Efesan Grup ailesine katılımının 7. yıldönümü olmasıydı. Söz konusu yıldönümü vesilesi ile, Ramazan etkinliği coşkusu iki kat artarak devam etti.

İftar etkinliği boyunca masaları dolaşan Ferro Döküm Genel Müdürü Mustafa Mahmutçavuşoğlu, tüm çalışanlarıyla hoş sohbetler ederek yemek ortamına samimiyet kattı.
Açılışın müzik ile yapıldığı Ferro Döküm iftar etkinliği, yine musiki eşliğinde son buldu.