Google

 E-Bültenlerimiz

KATALOGLARIMIZ

dokuman


Kurumsal kataloglarımızı
görmek için tıklayınız

EfesanPort Limanı'nda Gerçekleşen İftar Etkinliği Görülmeye Değerdi

Ramazan ayının uğurlandığı son günlerde, EfesanPort çalışanları, liman çalışanlarının aileleri ve EfesanPort Liman dostları Efesan Grup ve grup şirket yöneticileri, EfesanPort Limanı’nda gerçekleştirilen iftar etkinliğinde buluştu. Büyük coşku içerisinde geçen ve yoğun ilgi gören Ramazan etkinliğinde; Demir Hindi Şerbetçisi, Osmanlı Şerbetçisi, Osmanlı Macunu Katibi ve Lokumu Katibesi, geleneksel yiyecek ve içecek servisi yaptılar.

Keloğlan ve Nasrettin Hoca karakterleri, çocukları eğlendirdikleri gibi, masaları da tek tek dolaşarak, büyükleri de eğlenceye dahil ederek, herkesin güzel vakit geçirmesini sağladılar.

Misafirlerle ve ailelerle yakından ilgilenen Efesan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Efe, çocuklara gösterdiği özel ilgiyle, fotoğraf karelerine değer kattı.

Denizin esintisinin misafirleri ferahlattığı EfesanPort Limanı’nda, geceye güzellik katan bir başka etkinlik ise, 5. Hizmet yılını dolduran çalışanlar için düzenlenen Kıdem Teşvik Töreni oldu.

Törenin açılışını gerçekleştiren Efesan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Efe, konuşmasında; EfesanPort Lojistik Merkezi A Blok’un tamamlandığını duyurarak, bu başarıya tüm çalışanlarla beraber erişildiğini vurguladı. Kadir Efe, EfesanPort Limanı’nın, Efesan Grup’a dahil olduğundan bu yana gelişiminde katkıda bulunan herkese teşekkür etti. Kıdem Teşvik belgelerinin dağıtımına geçmeden önce, hayırlı iftarlar dileyen Efesan Grup Yönetim Kurulu Başkanı; herkese iyi bayramlar dileğinde bulunarak, konuşmasını bitirdi.

Neşe ile başlayan etkinlik, güzel müzikler eşliğinde devam ederek, çalışanların, çocukların ve ailelerin yüzlerine yansıyan gülümsemeyle ölümsüzleşti.