Google

 E-Bültenlerimiz

KATALOGLARIMIZ

dokuman


Kurumsal kataloglarımızı
görmek için tıklayınız

EfesanPort, 4.Karadeniz Limanları ve Denizcilik Fuarı’nda Büyük İlgi Gördü

Fuar Kapsamında Düzenlenen Liman Gezi Organizasyonlarında İlk Durak, EfesanPort

4. Karadeniz Limanları ve Denizcilik Konferansı kapsamında 27 Mayıs 2015 tarihinde gerçekleşen Liman Gezileri organizasyonunda,  EfesanPort’a  ilgi büyüktü. EfesanPort’un liman sahası  gezisine; Liman, Sigorta, Vinç Liman Ekipmanı Üretimi yapan firma yetkilileri, Üniversitenin Lojistik Departmanında görev  yapan Öğretim Görevlileri ve Türk ve Yabancı misafirler katıldı. Etkinlikte EfesanPort liman sahası ve EfesanPort Lojistik Merkezi hakkında bilgiler verilmiş, bu süre boyunca misafirlere bu bölgeler gezdirilmiştir.

 

EfesanPort, “The 4th Black Sea Ports& Shipping 2015”  Fuarı’ndaydı

EfesanPort ,  28-29 Mayıs tarihleri arasında,  İstanbul Marriot Hotel Asia’da gerçekleşen “ The 4th Black Sea Port& Shipping 2015 Fuarı’nda büyük ilgi gördü.

The 4th Black Sea Ports& Shipping 2015Fuarı’na, Liman, Vinç Ekipmanları üreticileri, Liman Programı Yazılımcıları, Liman İnşaatı  ile uğraşan firmalar, denizcilik haber kuruluşları ile yerli ve yabancı katılımcı olmak üzere  40’ın üzerinde kuruluş katılmıştır.

EfesanPort Limanı, dikkat çekici stanttı ve toplam 107.000 m2 kapalı alan olarak inşaa edilmekte olan ve yakın zamanda devreye giren  intermodal özellikli , Efesan Lojistik Merkezi yatırımıyla fuarın ilgi odağı oldu. EfesanPort fuar standını ziyaret eden firmalar arasında; Autoport Liman İşletmelerinden Cenkay Tamer, Borusan Limanı’ndan Uygun Değirmenci, Kumport Limanın’dan Kerem Demirhan ve Uğur Aslan , Evyapport Limanı’ndan Zeynep Şahin Taşkın ve Furkan Atar , Rodaport 'tan Mehmet Ali Özkan , Samsunport Limanı’ndan Berzan Avcı ve Halit Bezek vardı. Kendileriyle, mevcut  liman faaliyetlerinden , 2015- 2016  yılı beklentilerinden ve gelecek dönemdeki planlar ile ilgili fikir alışverişinde bulunulmuştur. EfesanPort ile çalışan firmalardan; Aveks’ten Ali Çağıl , Catoni Denizcilik’ten Murat Hatabay , Ciner Grup’tan Kayhan Dinçbaş , Duferco’dan Orçun Günay ve Melis Baklacıoğlu , Gefco’dan Kamil Edin ,  K-Line’dan Ramiz Hacısalihoğlu , Martı Denizcilik’ten Hasan Kabakçı ve Özlem Özen , Omsan’dan Umur Uğurlu,  Steinweg Levant ‘tan Serhat Yılmazlar , mevcut çalışmalar hakkında görüşülmüştür.