Google

 E-Bültenlerimiz

KATALOGLARIMIZ

dokuman


Kurumsal kataloglarımızı
görmek için tıklayınız

EfesanPort ve Efesan Grup Ailesi, Geleneksel EfesanPort İftar Yemeği’nde Bir Araya Geldi

EfesanPort çalışanları, liman çalışanlarının aileleri ve EfesanPort liman dostları  Efesan  Grup ve grup şirket yöneticileri, EfesanPort  Limanı’nda gerçekleştirilen iftar yemeğinde buluştu.

İftar öncesi  etkinliğe, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar da katıldı. Ramazan ayının tüm güzellikleriyle hep bir arada olmaktan mutluluk duyan Efesan Grup ailesi  ve EfesanPort çalışanlarının gerçekleştirdiği etkinlikler sayesinde, birlik ve beraberlik gibi manevi duygular bir kez daha pekiştirildi.

Geleneksel EfesanPort İftar Yemeğin’de,  bir başka etkinlik daha vardı: EfesanPort Limanı’nda, 5. Hizmet yılını dolduran çalışanlar için Kıdem Teşvik Töreni .

Efesan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Efe, Kıdem Teşvik  Töreni açılışını gerçekleştirdi.  EfesanPort Lojistik merkezinin birinci etabının tamamlandığını, ikinci etaba da başlanacağını dile getirerek, bu başarıya  tüm çalışanlarınla beraber erişildiğini dile getirdi. Liman’ın başarılarından Grupca  gurur duydularını vurgulayan Kadir Efe, şimdiden çalışanlarının ve ailelerinin Ramazan  Bayramını kutlayarak sözlerini tamamladı.