Google

 E-Bültenlerimiz

KATALOGLARIMIZ

dokuman


Kurumsal kataloglarımızı
görmek için tıklayınız

EfesanPort, Girne Amerikan Üniversitesi Denizcilik ve Lojistik Bölümü Kariyer Günleri kapsamında Denizcilik ve Lojistik öğrencileriyle buluştu

EfesanPort, Girne Amerikan Üniversitesi Denizcilik ve Lojistik Bölümü Kariyer Günleri kapsamında Denizcilik ve Lojistik öğrencileriyle buluştu. Üniversite anfisinde öğrencilere hitaben konuşan EfesanPort Operasyon Müdürü Kaptan Adnan Sak, akademik bir çatı altında öğrencilerle buluşmanın heyecan ve onur verici olduğunu söyledi. Kariyerin öneminden bahseden Adnan Sak, konuşmasının bir bölümünde kariyerin kaptanlık olduğunu dile getirdi. Konuşmasına devam eden Adnan Kaptan“Mesleğimin bana atadığı unvan dışında da kaptanlıktır hem de. Bir gemiye rota verir gibi, hayata rota vermektir.” Kişi her şeyden önce isteklerinin, hayatının, gençliğinin, kişisel gelişimin, evinin ve yaşamının kaptanıdır”. dedi.


Hoş bir sohbet tadında geçen sunumda Adnan Kaptan denizci olmayı, denizcilere neden gemi adamı dendiğini, denizin nasıl büyülü bir okul olduğunu anlattı. Hayatından ve uzun yol kaptanlığı yaptığı zamanlardan anlattığı hikayelerle öğrencilerin sevgisini kazanan Adnan Sak, konuşma sonra öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi. EfesanPort Limanı’nın kurumsal tanıtımının da yapıldığı tören sonrası ağaç dikme törenine katılan Adnan Kaptan, EfesanPort adına bir de ağaç dikti.