Google


 E-Bültenlerimiz

KATALOGLARIMIZ

dokuman


Kurumsal kataloglarımızı
görmek için tıklayınız

Buradasınız:Anasayfa | Haberler | Ferro Döküm Çalışanları Geleneksel Ferro Döküm Yemeğinde Bir Araya Geldi.

Efesan Grup Ailesi VII. Geleneksel Efesan Grup Çocuk Şenliği’nde Bir Aradaydı

Efesan Grup ailesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı birlikte kutlamak üzere VII. Geleneksel Efesan Grup Çocuk Şenliği’nde buluştu.

Efesan Grup çalışanlarının aileleri ve çocuklarıyla keyifli bir gün geçirdikleri etkinlik bu yıl ilk defa Efesan Grup binası önünde gerçekleşti. Çocukların şişme oyun alanlarında gönüllerince eğlendiği ve en sevdikleri karakterlerin kostümlerini giymiş abla ve ağabeyleri ile çeşitli aktiviteler yaptıkları etkinlik, herkesin ilgisini çeken sihirbaz ve jonglör gösterileri ile devam etti. Çocuklar sahnede 23 Nisan ile ilgili bildikleri şiir ve şarkıları söylediler.

Etkinlikte konuşma yapan Efesan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Efe, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın anlam ve öneminden bahsederek bu önemli günde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve şehitlerimizi minnet, şükran ve rahmetle andığını belirtti. Konuşmasında çocuklara geleceğe dair öğütler de veren Kadir Efe onlardan bolca okumalarını, çok çalışmalarını ve dürüstlükten hiçbir zaman taviz vermemelerini istedi.

Daha sonra kürsüye çıkarak konuşma yapan Ferro Döküm Genel Müdürü Erdal Yollu da 23 Nisan’ı her yıl büyüyen Efesan Grup ailesi ile birlikte kutlamaktan çok memnun olduklarını belirterek, bugün koşup oynayan çocukların yarının yetişkinleri olarak geleceği inşa edeceklerini ve onlara iyi örnek olabilmek için çalışıp üretmeye devam edeceklerini söyledi.

Son olarak kürsüye çıkan EfesanPort Liman İşletme Müdürü İlker Tuncer de Efesan Grup ailesinin bir üyesi olarak orada bulunmaktan son derece mutlu olduklarını belirterek, geleceğimiz olan çocukları üretmeyi ve paylaşmayı bilen faydalı bireyler olarak yetiştirmekle sorumlu olduğumuzu dile getirdi.

Popcorn ve pamuk şekeri makinelerinin başından ayrılmayan, yüz boyama ve sosis balon yapımı ile etkinliğin tadını çıkaran çocuklar çok sevdikleri survivor oyununda kıyasıya yarıştılar. Günün sonunda her biri kalemlik, kalem ve boya setinden oluşan hediyelerini aldığında ise mutlulukları görülmeye değerdi.