Google


 E-Bültenlerimiz

KATALOGLARIMIZ

dokuman


Kurumsal kataloglarımızı
görmek için tıklayınız

Ferro Döküm, 2014 Geleneksel Yaz Pikniği ve Kıdem Teşvik Töreni’nde Bir Araya Geldik

Efesan Grup firmalarından, Ferro Döküm’ün her yıl düzenlediği, Ferro Döküm çalışanlarının, aileleri ve Efesan Grup katıldığı pikniğe yoğun katılım sağlandı. 

Piknik organizasyonu, Gebze - Denizli Köyü, Düzmeşe Piknik Alanı’nda düzenlendi. Geleneksel hale gelen yaz pikniğinde, Ferro Döküm çalışanları ve aileleri doyasıya eğlendi. Güne kahvaltıyla başlayan katılımcılar, tüm gün canlı müzik eşliğinde dans ederek, oyunlar oynadılar. Çuval, halat ve yumurta yarışmalarıyla doyasıya coşan çocuklar ve yetişkinler organizasyona büyük ilgi gösterdiler. Şişme parkurların kurulduğu piknik alanında çocuklar, sumo güreşi, gladyatör ve langırt oyunlarıyla günün tadını çıkarırken; yetişkinler de keyifli sohbetler eşliğinde Denizli köyü yeşil alanlarının keyfini sürdüler.

Dev mangalların kurulduğu alanda, sınırsız ziyafet ile buluşan katılımcılar, güne; Efesan Grup Yönetim Kurulu Başkanı ile açılışı gerçekleşen Kıdem Teşvik Töreni ile devam ettiler.

Konuşmasında, günün anlam ve önemine vurgu yapan Kadir Efe; tüm babaların ve baba adaylarının Babalar Günü kutlamakla birlikte, LYS katılımcısı gençlere de başarılar diledi. Törende, firmaya uzun yıllar emek vermiş Ferro Döküm yönetici ve çalışanlarının kıdem teşvik belgelerinin verilmesiyle duygulu anlar yaşandı. İlk kıdem teşvik belgesini veren Efesan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Efe, yaklaşan Ramazan’ın da hayırlı geçmesini temenni ederek konuşmasını sonlandırdı.

Törende kıdem belgelerini takdim eden yöneticiler arasında; Efesan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Efe, Ferro Döküm Genel Müdürü Mustafa Mahmutçavuşoğlu, Grup Satınalma Müdürü Yalçın Gönültaşı, Ferro Döküm Genel Müdür Yardımcısı Altay Burkutoğlu, Ferro Döküm Genel Müdürü Yardımcısı Erdal Yollu, Teknik İşler Müdürü Cumhur Yalçın, Üretim Müdürü Yaşar Uğur Akı, Türk Metal Sendikası Şube Başkanı Bilal Uca, Türk Metal Sendikası İşyeri Baş temsilcisi Esat Alan, Maça Üretim Şefi Tan Emir, Temizleme ve Taşlama Şefi Uğur Gültay vardı.

Çeşitli yörelerin oyunlarının oynandığı piknik alanında, kol bastı, horon oyunlarına herkesin katılım gösterdiği gözlendi. Canlı müzik beraberinde dondurma ve kağıt helva ikramıyla son bulan eğlencede, Ferro Döküm çalışanları ve aileleri dilediklerince vakit geçirdiler.